O nas

Kilka słów o naszej szkole

Dowiedz się o nas więcej

Szkoła tenisowa Wimbledon to profesjonalny tenis. To pierwszy krok w stronę wielkiej przygody, jaką może stać się gra w tenisa. Tenis ziemny to nasza pasja, którą pragniemy zarażać innych. Chcemy pokazać, że ten rodzaj sportu bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie i wygląd, poprawia sprawność ruchową oraz motorykę ciała, a dodatkowo jest bardzo przyjemną rozrywką, która uczy zdrowej rywalizacji. Nauka gry w tenisa ziemnego to również rodzaj sportowej adrenaliny, od której ciężko się uwolnić. Jeśli jeszcze nigdy nie stałeś na korcie i szukasz miejsca, w którym mógłbyś rozpocząć naukę od podstaw – zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe. Przyjdź i zobacz, czy Ty również załapiesz bakcyla. Dla osób poszukujących szkółki tenisowej w Poznaniu i okolicach, w której będą mogli szlifować swoje umiejętności i technikę zapraszamy do nas na indywidualne lub grupowe treningi dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania. Szkoła tenisowa Wimbledon w okolicach Poznania posiada licencję klubową Polskiego Związku Tenisowego, który umożliwia trenowanie przyszłych zawodników i pozwala im na start w ogólnopolskich turniejach. Na naukę gry w tenisa nigdy nie jest za późno – wykorzystaj swoją szansę razem ze szkołą tenisową Wimbledon.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Prowadzimy zajęcia dostosowane do różnych grup wiekowych oraz umiejętności graczy. Uczymy zarówno dzieci i młodzież jak i dorosłych, a także całe rodziny. W zależności od potrzeb uczymy od podstaw, szkolimy umiejętności i doskonalimy technikę u osób już grających, a także trenujemy z zawodnikami, którzy pragną osiągać sukcesy na różnych turniejach i sparingach. Szkoła tenisowa Wimbledon w Poznaniu wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać wszystkim wymaganiom. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Chcesz zacząć grać w tenisa, ale nie ma w pobliżu kortu, a do Poznania masz za daleko? Jeśli w swojej okolicy znajdziesz choćby salę gimnastyczną – dla nas nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Chcesz mieć indywidualne lekcje na wybranym przez siebie korcie w Poznaniu lub okolicach i w dodatku w wybranych przez siebie godzinach? Bardzo dobrze trafiłeś. Stawiamy na indywidualne podejście, jesteśmy mobilni i możemy udzielać lekcji gry w tenisa ziemnego w różnych miejscowościach w okolicach Poznania. Trenujemy nie tylko na kortach, ale również na salach gimnastycznych czy w szkołach. Zadzwoń, umów się, a na pewno jeszcze będziesz chciał wrócić do naszej szkółki tenisowej.

O nas

Trenerzy

Maciej Tomaszewski

Damian Kryg

Maciej Tomaszewski – założyciel szkoły tenisowej Wimbledon. Swoją przygodę z tenisem ziemnym rozpoczął w wieku 5 lat, ledwo dosięgając siatki. W wieku 8 lat wziął udział w swoim pierwszym turnieju Polskiego Związku Tenisowego. W swojej kolekcji posiada ponad 100 pucharów i medali. W kategorii do lat 10 i 12 zajął 4 miejsce w Polsce, w kategorii wiekowej do lat 14 był wicemistrzem Polski, zdobył brąz w grze singlowej, jest drużynowym wicemistrzem Polski w barwach Szamotulskiego Klubu Tenisowego. Z sukcesami brał udział w wielu turniejach, nie tylko w Polsce, ale również zagranicą między innymi w Słowenii, Niemczech czy na Słowacji.

Damian Kryg - Przygodę z tenisem rozpoczął się w wieku siedmiu lat. Jego rodzice zabrali go na korty w rodzinnym mieście – Szamotułach. Na początku były to 15-minutowe zabawy z rakietą maksymalnie dwa razy w tygodniu. Gdy już trochę podrósł, mając 9 lat zaczął brać udział w turniejach. Początki były trudne ale dzięki motywacji i determinacji zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Pojawiły się medale i puchary, co zachęciło go do dalszej pracy. W turniejach brał udział przez wiele lat, zdobywając wielokrotnie mistrzostwo Szamotuł oraz III miejsce w mistrzostwach Wielkopolski. Plasował się również w pierwszej setce Polski. Jego pasja do tenisa pozostała do dzisiaj, a zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuję dzieciom, młodzieży i dorosłym.
© 2020 SZKOŁA TENISA ZIEMNEGO WIMBLEDON. Powered by SMART BUSINESS